Bedrijfshistorie / achtergrond
Dit familiebedrijf bestaat sinds meer dan 30 jaar. Op heden heeft de aandeelhouder-bedrijfsleider de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Er is geen familiale opvolging. Daarom worden de aandelen van de vennootschap te koop aangeboden.
Activiteiten van het bedrijf
Deze exploitatievennootschap is franchisenemer van een doe-het-zelf-keten. Het cliënteel bestaat voornamelijk uit particulieren. Naast het productaanbod zelf levert het bedrijf aan haar klanten een aantal diensten zoals het mengen van verf, het op maat zagen van hout en het snijden van glas. De verkoopoppervlakte van de zaak bedraagt, binnen en buiten samen, ongeveer 2.500 m2.
Onderscheidend vermogen
De vooruitzichten in de DIY sector zijn positief en het ziet er niet naar uit dat er zich in de omgeving nieuwe marktspelers zullen vestigen.
Overig
De overnemer zal een team van 8 winkelbedienden leiden en instaan voor de algemene bedrijfsvoering en administratie.
Algemene informatie
- MBI kandidaat
- Strategische overname
- Investeerder