Bedrijfshistorie / achtergrond
De oprichting van de vennootschap dateert van juni 1989.
Activiteiten van het bedrijf
Hoofdactiviteit
De onderneming is een gevestigde speciaalzaak met een sterke reputatie in gedekte tafelartikelen, geschenkartikelen, woondecoratie en elektro.
Vanuit een ruime en overzichtelijke winkelomgeving van circa 1.000 m² biedt de onderneming een breed en kwalitatief assortiment aan, gericht op particuliere klanten. Het aanbod wordt zorgvuldig samengesteld en gecombineerd met persoonlijk advies en service op maat.
Naast de fysieke winkel beschikt de zaak over een informatieve website die klanten inzicht geeft in het assortiment, promoties en merken.
Dankzij de sterke lokale verankering, jarenlange ervaring en klantgerichte aanpak vormt deze onderneming een stabiele retail activiteit met verdere groeimogelijkheden.
Onderscheidend vermogen
Sterktes van het bedrijf:
· Topligging nabij grote invalswegen: uitstekende bereikbaarheid en voldoende parkeergelegenheid voor de winkel
· Ruime showroom: ca. 1.000 m² winkelruimte, aangevuld met stockage ruimte in de kelder en bovenverdieping
· Sterk en ervaren team: medewerkers met jarenlange ervaring en autonome werking
· Sterke reputatie en lokale verankering: gekende naam in de regio met een trouw klantenbestand
· Combinatie met investeringsvastgoed mogelijk: het pand omvat naast de winkelruimte ook 6 appartementen met parkeerplaatsen
Overig
Aanbod
Overdracht van eigendom
Verkoop van goodwill/handelsfonds, inclusief:
-
Volledige winkelactiviteit
-
Klantenbestand
-
Personeel
Klantenbestand
Het cliënteel is hoofdzakelijk particulier (± 95% B2C), aangevuld met een beperkt aandeel B2B-klanten zoals horecazaken en bedrijven uit de regio.
Het bedrijf beschikt over een klantenbestand van circa 20.000 klanten, met een groot aandeel terugkerende klanten.
Onroerend goed
Het vastgoed betreft een ruim hoekpand met:
-
± 1.000 m² winkelruimte
-
Kelder en bovenverdieping deels ingericht als stockage
-
6 appartementen boven de winkel, elk met eigen parkeerplaats
Het onroerend goed kan afzonderlijk worden aangekocht mits correct bod.
Reden van verkoop
De eigenaresse is pensioengerechtigd en wenst meer tijd door te brengen met haar familie. Zij staat open voor een correcte en goed begeleide overdracht.
Persoonlijke gegevens
- MBI kandidaat
- Strategische overname
- Kapitaalverstrekker