Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Verkoop & plaatsing van centrale stofzuigsystemen.

Verkocht of inactief #71503 - Aangeboden sinds 19 augustus 2010

Overig

Dynamisch en goed gestructureerd bedrijf. Ideaal voor technisch-commercieel persoon of bedrijf. Nadruk op commerci?le input & omkadering. Directe verkoop & plaatsing naar particulieren.(B2C) Plaatsing via onderaannemers. Verkoop via zelfstandig vertegenwoordiger. Verkoop systemen via professionale installateurs.(B2B) Verplaatsbaar in Vlaanderen Import & exclusieve verdeling in Belgie omzet > 500.000? - orderportefeuille > 400.000? netto Complementair naar electrobedrijven en alternatief voor bedrijven in groene energiesector

Persoonlijke gegevens

Regio
Vlaams-Brabant
Branche
Bouw
Soort bedrijf
Installatiebedrijf
Rechtsvorm
Anders
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 250.000 - € 500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Verkoop & plaatsing van centrale stofzuigsystemen.
Vlaams-Brabant

Profiel nr.: 71503

Geplaatst: 27 september 2007

Branche: Bouw


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Verkoop & plaatsing van centrale stofzuigsystemen.
Vlaams-Brabant

Profiel nr.:
71503

Geplaatst:
27 september 2007

Branche:
Bouw

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.