Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

4 * Hotel + uitbouw Luchthaven Brussel

Verkocht of inactief #69158 - Aangeboden sinds 29 februari 2016

Overig

4 * hotel aan luchthaven Brussel in de regio NAVO grote bezetting alle comfort en Welness en Fitness Restaurant Grote parking Bouwvergunning uitbreiding 70 kamers komt dan rond de 200 kamers, suites, long stay appartementen bijkomende mogelijkheden voor Flats (Min. 60) Ned. Holding verkoopt aandelen van gebouwen en gronden BVBA uitbating verkoopt handelsfonds Vertrouwelijk enkel na NDA en kennisname van koper correcte prijzen

Algemene informatie

Regio
Brussel
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Hotels
Rechtsvorm
NV
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
> 5.000.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

4 * Hotel + uitbouw Luchthaven Brussel
Brussel

Profiel nr.: 69158

Geplaatst: 1 oktober 2007

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

4 * Hotel + uitbouw Luchthaven Brussel
Brussel

Profiel nr.:
69158

Geplaatst:
1 oktober 2007

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.