Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

KMO actief in voedingssector te koop aangeboden

Verkocht of inactief #68728 - Aangeboden sinds 15 mei 2017

Overig

Betreft: KMO actief in voedingssector te koop aangeboden Activiteiten: Bereiding en bezorging van verse warme middagmaaltijden. Profiel Onderneming - Het bedrijf is een regionale marktleider en heeft nog een groot (regionaal) groeipotentieel; - De afgelopen vier jaar is het bedrijf gemiddeld met 13% gegroeid; - Het bedrijf is zeer flexibel; - Werkt met een gevarieerd menu met seizoensgebonden producten; - In vier jaar tijd werd het aantal verkochte maaltijden bijna verdubbeld. Werknemers: > 15 medewerkers. Locatie: Provincie Antwerpen. Omzet: € 1.550.000,00 EBITDA: € 300.000,00 Bijkomende informatie - Sterke reputatie; - Hoge rendabiliteit; - Geen klantenconcentratie; - Trouwe klanten met laag verloop; - Sterk team met veel ervaring en enthousiasme; - Nagenoeg schuldenvrij; - Geen onroerend goed; - Mooie opportuniteit voor zowel ambitieuze MBI kandidaat of een speler die wenst uit te breiden. Overnameprijs: € 1.250.000,00 voor 100% van de aandelen.

Algemene informatie

Regio
Antwerpen
Branche
Dienstverlening
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
bvba
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Indicatie overnamebedrag
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Resultaat voor belasting
€ 100.000 - € 250.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

KMO actief in voedingssector te koop aangeboden
Antwerpen

Profiel nr.: 68728

Geplaatst: 25 september 2007

Branche: Dienstverlening


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

KMO actief in voedingssector te koop aangeboden
Antwerpen

Profiel nr.:
68728

Geplaatst:
25 september 2007

Branche:
Dienstverlening

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.