Bedrijf in direct marketing, communicatie en distributie
Te koop aangeboden#108687 - Aangeboden sinds 29 juli 2025
Bedrijfshistorie / achtergrond
De groep breidt sinds 1996 in Madrid zijn diensten uit tot een volledige pakket van direct marketing. Het belangrijkste doel in deze ruim 28 jaar is geweest om klanten de meest professionele en complete service te bieden. De groep heeft bijgedragen aan de ontwikkeling van meer dan 2.500 bedrijven in Spanje, vanuit Madrid, wat het vertrouwen en de loyaliteit van de klanten bevestigt.
Activiteiten van het bedrijf
Vandaag de dag is er een centraal coördinatiecentrum in Madrid en twee interne productiecentra. Er zijn geïntegreerde outsourcingdiensten beschikbaar van erkende partners, waarbij innovatieve technieken en middelen worden toegepast, zoals multichannel services, online marketing, geomarketing en e-mailmarketing.
Als vooroplopende speler binnen de nichemarkt van electrical engineering services beschikt de onderneming over meer dan 25 jaar ervaring. Ze specialiseert zich in de studie en het ontwerp van elektrische installaties en schakelkasten voor B2B-klanten. Daarnaast staat ze ook in voor bedrijfsautomatisering, optimalisatieprocessen en aanverwante technische diensten.
Betreft: De verkoop van 100% van de aandelen van een besloten vennootschap, de materiele vaste activa die nodig zijn voor uitoefening van de activiteiten bevinden zich reeds in de B.V.
Reden verkoop: Na ruim 25 jaar bezig te zijn geweest met de op- en uitbouw van zijn bedrijf, is de ondernemer toe aan een volgende fase in zijn leven. Binnen de familie en/of personeelsleden is geen opvolging voorhanden. Daarom heeft hij besloten de onderneming ter overname aan te bieden.
Het bedrijf werd in 2004 in Barcelona opgericht door een industrieel ingenieur met ruime ervaring in de installatiesector. Vanaf het begin bood het diensten aan op het vlak van klimaatregeling, elektriciteit, loodgieterij en hernieuwbare energie, en evolueerde het naar het bieden van een integrale beheersservice voor installaties in hotels en gebouwen.
In de meer dan 20 jaar activiteit heeft de onderneming een stevige portefeuille van strategische klanten uitgebouwd. Daarbij springt vooral de volledige technische beheerwerking van hotels in Barcelona eruit, evenals tal van projecten in residentiële en commerciële gebouwen. Met een gespecialiseerd technisch team en de integratie van innovatieve oplossingen op het gebied van energie-efficiëntie, realiseert het bedrijf een jaarlijkse omzet van bijna één miljoen euro, met een stabiele rendabiliteit.
Opgericht in het midden van de jaren ’70 als ambachtelijke letterschilder, groeide dit bedrijf mee met de markt uit tot een gespecialiseerde partner in Large Format Printing en Out-of-Home Media Buying. Onder leiding van de tweede generatie werd een sterke expertise opgebouwd in print en visuele communicatie, met een blijvende focus op zichtbaarheid en impact. Met een ervaren en betrokken team ondersteunt het bedrijf klanten bij het creëren én verspreiden van krachtige visuele communicatie, zowel tijdelijk als permanent. Vanuit een modern productieatelier met state-of-the-art machines worden hoogwaardige grootformaatoplossingen gerealiseerd voor retail- en POS-toepassingen.