20/04/2023 Geplaatst

Gevestigd in

Algemene informatie

Branche

Bouw

Soort bedrijf

Aannemingsbedrijf

Rechtsvorm

bvba

Transactievorm

Activa / passiva transactie

Levensfase onderneming

Startend

Aantal medewerkers (in FTE)

< 5

Type koper

  • MBI kandidaat
  • Strategische overname
  • Investeerder


Financiële informatie

Omzet indicatie

€ 250.000 - € 500.000

Indicatie overnamebedrag

N.o.t.k.

Resultaat voor belasting

€ 0 - € 100.000


Bedrijfshistorie / achtergrond

Opgericht als eenmanszaak in 2000. In 2011 is er een venootschap opgericht. Een unieke kans voor jou om je ondernemersdroom al interieur inrichter waar te maken. Ons bedrijf is  gespecialiseerd in het vervaardigen van alle op maat gemaakte kasten, dressings en complete interieurinrichtingen.  WAT BIEDEN WE AAN   

Een volledige overname van ons bedrijf, inclusief een machinepark dat bestaat uit een computergestuurde freesmachine, een precieze paneelzaag, een kantenverlijmer en een efficiënte platenpers. Daarnaast gaat ook ons uitgebreide assortiment aan bijbehorende gereedschappen en accessoires over naar jou, zodat je vanaf dag één aan de slag kunt gaan. Een belangrijk onderdeel van ons aanbod is het gebruiksvriendelijke computerprogramma waarmee ontwerpen tot leven komen. Dankzij deze software, geïntegreerd met Vectorworks, kun je moeiteloos je ideeën omzetten in prachtige digitale ontwerpen. Onze online aanwezigheid is eveneens een troef die je meteen kunt inzetten. Met een professionele website en een actieve aanwezigheid op verschillende sociale mediaplatforms hebben we reeds een mooi klantenbestand opgebouwd.    

 

Activiteiten van het bedrijf

ACTIVITEIT  Gespecialiseerd in keukens, badkamers, bureel... Alles op maat gemaakt.        

 

Onderscheidend vermogen

AANBOD  

Volledig uitegerust machinepark  • Stofafzuiging  • CNC freesmachine NIEUW aangekocht 2022 

Holz Her promaster 701  • Paneelzaag Martin bouwjaar 2010  • Platenpers ( verwarmd) Joos bouwjaar 2010 Basic EU 80  • Kantenverlijmer Holz Her sprint 1310 bouwjaar 2010    Richtprijs overname bedrijf 240 000,-    

 

Overig

Wij begrijpen dat elke ondernemer zijn eigen visie heeft. Daarom bieden we jou de flexibiliteit om te kiezen hoe je ons bedrijf wilt voortzetten. Of je nu geïnteresseerd bent in het behouden van onze branding en klantenbestand of als je liever je eigen branding en stempel wilt drukken, alles is bespreekbaar.  

 

Overname Interieurbedrijf
Regio
Branche
Bouw
Type
Te koop aangeboden
Omzet
250.000 - 500.000
Overname
N.o.t.k.
Contact met dit profiel Bewaar als favoriet

Interesse of meer informatie?

Je kunt gratis en vrijblijvend in contact komen met de aanbieder van het profiel. Na het invullen van je e-mailadres kun je je interesse kenbaar maken of meer informatie aanvragen. De door ons gevraagde data zijn uitsluitend bedoeld voor het leggen van contact en zullen dan ook discreet behandeld worden door de ontvangende partij.

Zo kom je in contact:

  • Vul hieronder je e-mailadres in
  • Wanneer deze reeds bekend is, log in of klik op wachtwoord vergeten
  • Vul vervolgens het reactieformulier in en verzend het
  • Wij controleren je reactie en sturen hem door naar de aanbieder
  • De aanbieder neemt binnen 7 dagen contact met je op
  • Na 7 dagen niks gehoord? Laat het ons weten

  • Begeleidende tekst voor aanbieder

    • Stel eventuele vragen
    • Geef aan vanwaar er interesse is
    • Vertel iets over je achtergrond

    Beschikbaar eigen vermogen

    Let op: voor financiering van een bedrijfsovername is minimaal 25% eigen inbreng vereist.


    Deze gegevens zijn enkel bedoeld voor het tot stand brengen van contact. De gegevens worden door ons gecontroleerd voordat we ze doorsturen naar de aanbieder. Reacties die incompleet zijn of niet kloppende gegevens bevatten worden niet doorgestuurd.

    Postcode

    Vul uw postcode en huisnummer in en uw adres wordt automatisch geladen.


    E-mail

    Vul de juiste gegevens in, zodat de profielplaatser contact met je op kan nemen.

    Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.

    Mobiele Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.


    Na het plaatsen van deze reactie wordt automatisch een account voor je aangemaakt. Van hieruit kun je makkelijk deze en eventuele volgende reacties beheren. Creëer hieronder een wachtwoord. Het wachtwoord moet minimaal 6 karakters lang zijn.