Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

AAA Horecabeliever & betere locaties ook Sport

Verkocht of inactief #69346 - Gezocht sinds 3 oktober 2015

Overig

Wereldspeler in Horeca zoekt - te koop - in hoofdhuur ( dan duurzame overeenkomst - langere termijn ) vrije horeca zaken op de betere liggingen in België panden dienen vrij te zijn van brouwerijverplichtingen panden kunnen eigendom zijn van bierhandelaars bij voorkeur - 300 M2 - woonst - terras - parking (minstens in onmiddellijke omgeving) op drukke wegen of waar zeer veel passage of toerisme is kan ook in sportstadia kleinere sportploegen met goede kantine bij voorkeur is een kwalitatieve uitbater beschikbaar (kan de huidige zijn) vertrouwelijkheid gewaarborgd snelle beslissing

Algemene informatie

Regio
België
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Café, discotheek, bar
Rechtsvorm
N.v.t.
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

AAA Horecabeliever & betere locaties ook Sport
België

Profiel nr.: 69346

Geplaatst: 1 oktober 2007

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

AAA Horecabeliever & betere locaties ook Sport
België

Profiel nr.:
69346

Geplaatst:
1 oktober 2007

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.