OMSCHRIJVING EN ACTIVITEIT
Met méér dan 30 jaar ervaring beschikt dit schoonheids- en laserinstituut over een enorme expertise en kennis rond huidverjonging en definitieve ontharing.
Er wordt al jaren geïnvesteerd in de beste apparatuur rond huidverbeteringstechnologiën zoals Dermalux, Aquarenew, Nanopore, Venus Freeze plus en Laser VPL. Zowel vrouwen als mannen zijn welkom voor deze behandelingen.
Acné, rimpels, couperose, littekens, huidveroudering, pigmentvlekken, ... zijn problemen die door dit instituut efficiënt aangepakt worden via een behandelingsprogramma op maat.
Naast de modernste technologiën wordt gewerkt met streng geselecteerde dermatologische productlijnen. Deze zijn wetenschappelijk getest, anti-allergisch en parabenenvrij.
Voor het aanbrengen van peelings en maskers wordt gewerkt met producten van Dr. Serano.
Naast de pure behandelingen, wordt ook een gamma van thuisverzorgingsproducten aangeboden.
Na méér dan 30 jaar, wil de huidige eigenaar haar kennis en know-how overbrengen naar een volgende generatie.
De omzet op jaarbasis bedraagt ca 100.000,00 EUR.
Vastgoedvennootschap te koop met drie studentenwoningen op uitstekende locaties in Gent en Brussel. Pand 1: Abdisstraat 7, Gent Studentenwoning met 2 studio's en 3 kamers. Perfecte locatie voor studentenverhuur, nabij het station Gent-Sint-Pieters alsook tal van campussen. Pand 2: Nonnemeersstraat 29, Gent Studentenwoning met 1 studio en 4 kamers. Dit pand ligt vlakbij het pand in de Abdisstraat, dus geniet ook hier van een uitstekende ligging. Pand 3: Lentestraat 27, Elsene Gelegen in de universiteitswijk van Elsene, met directe toegang tot het station van Etterbeek. De drie panden kenden de voorbije jaren een maximale bezetting in verhuur. Er wordt aan de kopers de mogelijkheid geboden om de aandelen van deze vennootschap over te nemen. De vraagprijs voor de aandelen alsook bijkomende toelichting omtrent de cijfers van de vennootschap kunnen worden bekomen na ondertekening NDA.