Sinds 12 jaar runnen wij met veel succes een goedlopende verf- en behangwinkel aan de Costa Blanca. Een groot voordeel van deze regio is het internationale karakter: we spreken dagelijks verschillende talen – Nederlands, Engels, Duits en natuurlijk Spaans. Klanten zijn blij dat ze hun vragen in hun eigen taal kunnen stellen, wat het makkelijker maakt om precies de juiste producten te vinden.
De winkel heeft een grote behangafdeling op de eerste verdieping en een ruim assortiment verf, behang en bijbehorende materialen. We verkopen het bedrijf volledig inclusief inrichting, voorraad, verfmengmachine, schudmachine, computers, printers, enz. De winkel is instapklaar en staat volledig gevuld. Alles wordt op papier overgedragen.
De winkel ligt op een A-locatie met een ruime privéparking. Het pand is gehuurd met een lage huur en het huurcontract loopt gewoon door op naam van het bedrijf. We zijn begonnen van nul met een kale loods zonder stroom of water, dus er is stevig geïnvesteerd.
Een Belgisch textiel-bedrijf dat hoogwaardige tafel-, bed-, bad- en horecalinnen produceert voor hotels, restaurants, B&B’s en wellness-centra, met duurzame materialen en slijtvast textiel dat zelfs bij intensief wassen zijn kwaliteit behoudt.
Delta Estudio Nuevos Ministerios maakt deel uit van het officiële distributienetwerk van Delta Cocinas, een Spaanse keukenfabrikant met meer dan 30 jaar ervaring in het midden- en hogere segment. De showroom bevindt zich in een premium, volledig operationele ruimte in een van de meest exclusieve buurten van Madrid en fungeerde jarenlang als referentiepunt voor architecten, interieurontwerpers en eindklanten. De verkoop kadert in een strategische herstructurering binnen de groep. Het aanbod omvat een volledig uitgeruste showroom met een investeringswaarde van €166.000, een geldige exploitatievergunning en geen personeelsverplichtingen. Bovendien beschikt het bedrijf over meer dan 400 actieve contacten en een projectportefeuille tussen €50.000 en €200.000.
Unieke kans voor een overname van een succesvolle ingerichte winkel. De zaak is sinds 25 jaar bekend met topmerken van juwelen op een topligging . Met 25 meter etalage . Wegens pensioen over te nemen met of zonder handelsfonds. En pand huren of kopen . Met stock of zonder stock.