Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Charme hotel in ??n van de mooiste hoekjes van Brugge

Verkocht of inactief #71664 - Aangeboden sinds 10 maart 2010

Overig

Dit drie sterren hotel met 8 sfeervol ingerichte kamers is uniek gelegen in ??n van de mooiste en drukst bezochte hoekjes van historisch Brugge. De hotelkamers in dit fraaie landhuis bieden uitzicht op de mooie bloementuin. De eiken balken, antieke schouwen en het nostalgisch meubilair, doch met modern comfort , maken van dit charme hotel ??n van de aantrekkelijkste hotels van Brugge. Er is ook een nieuw ingerichte vergaderruimte/kantoor met mogelijkheid tot inrichting van wellness/ontspanningsruimte.

Persoonlijke gegevens

Regio
West-Vlaanderen
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Hotels
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 250.000 - € 500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Charme hotel in ??n van de mooiste hoekjes van Brugge
West-Vlaanderen

Profiel nr.: 71664

Geplaatst: 1 oktober 2007

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Charme hotel in ??n van de mooiste hoekjes van Brugge
West-Vlaanderen

Profiel nr.:
71664

Geplaatst:
1 oktober 2007

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.