Profiel nr. 105345
02/10/2022 Geplaatst
Gevestigd in
Antwerpen
Branche
Detailhandel Non-Food
Soort bedrijf
Fietshandel
Rechtsvorm
bvba
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Groeiend
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
Omzet indicatie
250.000 - 500.000
Indicatie overnamebedrag
0 - 250.000
Resultaat voor belasting
250.000 - 500.000
4 jaar geleden in ons verhaal met de fietsenwinkel in Zandhoven begonnen. Wij zijn een jong en ondernemend koppel die in het centrum van Zandhoven een winkelruimte hebben van +/- 150 vierkante meter showroom hebben in combinatie met een open atelier. Momenteel is het een succesvolle zaak met een trouw en vast cliënteel. Helaas zijn wij door gezondheidsredenen genoodzaakt om ons avontuur hier te beëindigen.
Wij hopen de correcte persoon te vinden om deze zaak verder uit te bouwen.
Wij hebben een fietsenspeciaalzaak waar ongeveer 60 fietsen kunnen uitgesteld worden. Eveneens alle accessoires kunnen uitgesteld worden aan de verschillende wanden.
De winkel beschikt over een open herstelatelier waar wij fietsen en e-biks herstellen in het zicht van de klant voor een open en levendige ervaring. Dit zodat de klant steeds kan zien met hoeveel passie en liefde we aan de fiets werken.
Er zit nog veel potentieel en uitbouwmogelijkheden in ons atelier. Dit wil zeggen dat het atelier en showroom nog mogelijkheden heeft om verder uit te bouwen. Momenteel zijn we de enige fietsenwinkel in Zandhoven wat nog veel uitbreiding van cliënteel in zich heeft. Momenteel leggen wij voornamelijk de focus op E-bikes. Dit betekent dat er op vlak van fietsaanbod nog veel groeimogelijkheden zijn zoals bijvoorbeeld racefietsen en MTB's.
Wij zoeken een gedreven fietsenmaker of een manager die graag een mooi bedrijf wil uibouwen in een dorp en de charme van een dorpswinkel wil ervaren en verder laten groeien.