Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Outlet Store te Arendonk.

Verkocht of inactief #71494 - Aangeboden sinds 31 augustus 2010

Overig

Mooie winkelruimte voor diverse doeleinden Gelegen op de Vrijheid 99 Arendonk (Hoofdstraat) Tegenover Delhaize met ruime parking Op dit ogenblik Boetiek - Outletstore met afzonderlijke kinder- en dameskleding Breed front met grote etalagecapaciteit Het handelspand kan terug in 2 winkels ingedeeld worden. Totale oppervlakte 215 m?. Huur ? 600 en ? 750 per maand. Afdeling kinderkleding is volledig in consignatie. Overnameprijs nog te bespreken.

Persoonlijke gegevens

Regio
Antwerpen
Branche
Detailhandel Non-Food
Soort bedrijf
Dames- en herenmode
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Outlet Store te Arendonk.
Antwerpen

Profiel nr.: 71494

Geplaatst: 27 september 2007

Branche: Detailhandel Non-Food


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Outlet Store te Arendonk.
Antwerpen

Profiel nr.:
71494

Geplaatst:
27 september 2007

Branche:
Detailhandel Non-Food

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.