Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Groothandel vleeswaren export Nederland top label

Verkocht of inactief #70863 - Aangeboden sinds 21 december 2011

Overig

KMO over te nemen met unieke, sprekende Label uitnodigend voor import en export Man, 20 jaar actief in handel in vleeswaren wenst - zijn bedrijf te verkopen - zijn bedrijf te integreren in grote distributie organisatie omzet : 2.000.000 ? Clienteel : Nederlandse groothandel aankoop : Belgische fabrikanten en wat import. rendabel opleiding en/of samenwerking gewaarborgd Zeer belangrijke groeimogelijkheden. correcte prijs. Aandelenstransactie. goede reputatie bij klanten en leveranciers. Vertrouwelijk.

Persoonlijke gegevens

Regio
West-Vlaanderen
Branche
Groothandel
Soort bedrijf
Groothandel in consumentengoederen
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
€ 100.000 - € 250.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Groothandel vleeswaren export Nederland top label
West-Vlaanderen

Profiel nr.: 70863

Geplaatst: 1 oktober 2007

Branche: Groothandel


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Groothandel vleeswaren export Nederland top label
West-Vlaanderen

Profiel nr.:
70863

Geplaatst:
1 oktober 2007

Branche:
Groothandel

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.